PerfectCare.cz

Má poslední realizace v roce 2012 byla uskutečněna pro Miladu Prokopovou, která chtěla pro svoji společnost PerfectCare.cz vytvořit nové webové stránky, které budou moderní, svěží a budou mít jak se říká „šťávu“. Věřím, že se v Lounech najde plno žen a dam, které toto nově otevřené relaxační studio navštíví.

Dodané služby

Webdesign
Tvorba webových stránek
Základní SEO optimalizace

Doba realizace

25 dnů

Hodnocení ze strany klienta


Chtěli bychom touto cestou poděkovat panu Marku Říhovi za zbrusu nové stránky. Ty staré nás již nudily, neměly šťávu, byly chaosné, vlastně se nikomu popravdě ani nelíbily. Ty nové stránky se nám díky DoubleStudiu MOC líbí. Líbí se i našim zákazníkům. Přesně tuto prezentaci jsme si představovali a DoubleStudio nám dokázalo v krátkém čase a přesně dle dohod zrealizovat naše přání.
Od začátku byla naše představa pochopena do detailu. Spolupráce zkrátka na jedničku. Za nás doporučujeme všem, kteří uvažují o vylepšení webu nebo o nové webové prezentaci, opravdu se to vyplatí. Nejprve jsme si vybrali několik firem, ale podmínky zpracování byly pro nás především finančně nepřijatelné a zpracování v námi požadovaném čase firmami neakceptovatelné. Nejmenovaná pražská společnost nám nabídla totožné stránky za minimálně 5x vyšší cenu. Rozhodnutí bylo jasné. Udělali jsme dobře.
Tým Perfect Care Louny

Náhled práce

1.1.2013
Marek Říha
Přečteno: 997x
Komentářů: 0

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>