SEO analýza zdarma online

Každý, kdo vytváří nebo vytvářel webové prezentace se již setkal se zkratkou SEO (Search Engine Optimization). SEO analýza, respektive SEO optimalizace je jedna ze základních věcí při vytváření stránek a výrazně napomáhá Vašemu webu, aby se ve vyhledávačích dostal před Vaši konkurenci. Většina lidí na SEO zapomíná, není to škoda?

Co je to SEO optimalizace?

Je to způsob vytváření a upravování webových stránek takovým způsobem, aby je internetoví roboti a především přední české i zahraniční vyhledávače dobře našli. Čím lepší SEO optimalizace, tím Váš web bude v předních pozicích u vyhledávače a bude lépe dohledatelný. Existuje samozřejmě několik způsobů, jak udělat kvalitní SEO optimalizaci. Důležitými parametry jsou například klíčová slova, titulek stránky, h1 stránky, HTML a CSS validata a X dalších.

SEO-nástroj.cz – analýza zdarma

Nechci nijak tomuto serveru dělat reklamu, ale myslím si, že jeho použití by měl využít každý. Tento web zkoumá především On-Page faktory, což jsou právě klíčová slova, titulek, popis stránek, hlavní dapis, sitemap, informace pro roboty, sémantika atd. Jako základ správné SEO to určitě postačí.

Práce s tímto serverem je velice jednoduchá. Do příkazového řádku napíšete Vaší URL adresu a kliknete na „Testuj“. Poté Vám vyjede výčet již zmíněných faktorů. Pokoušejte se upravovat, dokud nebudete mít 100% a nevyjede Vám certifikát.

Sami vyzkoušejte: http://www.seo-nastroj.cz/

Některé mé testované weby

www.marekriha.cz – 100%
www.doublestudio.cz – 100%
www.riha-projekty.cz – 100%
www.perfectcare.cz – 92%
www.freyashop.cz – 92%
www.bambuscentrum.cz – 92%

2.3.2013
Marek Říha
Přečteno: 2 076x
Komentářů: 1

Komentářů: 1

  1. prosím o analýzu našich stránek eshopu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>