Nekonečný příběh s kolenem

Už jsou to skoro celé tři roky, kdy jsem se v zápase skácel k zemi a odjel do mostecké nemocnice na rentgen. Tam mi řekli, že je vše v pořádku a že se jedná o podvrtnuté koleno. Nicméně jsem nakonec prošel ústeckou a vojenskou nemocnicí, kde jsem absolvoval svou první magnetickou rezonanci a záhy jsem se ocitl na operačním stole, kde mi byl operován přední křížový vaz.

Magnetická rezonance ještě jednou

Historie se opakovala. Skoro po třech letech jsem naskočil do zimní přípravy a hned při druhém tréninku jsem se opět zranil. Při snaze dát dlouhý míč šajtlí, jsem propnul celé koleno a bolest se mi vrátila. Objednaná magnetická rezonance v Teplicích a měsíční čekání než se na mě vůbec dostala řada. Poté jsem si ještě počkal 14 dní na výsledky a verdikt byl na stole = SIMULANT s trochou nadsázky. V podstatě kosti, chrupavka i meniskus jsou v pohodě, jen mám hypertrofickou synovii, což je zvýšený obsah kloubní výstelky. Prý to musí odejít samo, takže asi otevřu dveře a chvilku počkám.

Teď už pomalu… no celkem v tempu trénuji, tak uvidím, jak to půjde dál.

23.3.2013
Marek Říha
Přečteno: 1 072x
Komentářů: 0

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>