FIFA CHALLENGE #2 – Neporazitelnost

Dalších deset zápasů v naší online fotbalové výzvě bylo odehráno, a tak Vám s Ondrou zase trošku přiblížíme jejich děj. Jednoduše řečeno… Ondra si ani neškrtl, ale jeho výkon jde pomalu nahoru, i když nevyhrál ani jeden zápas. Také mě těší, že v deseti zápasech v domácím prostředí na Emirates Stadium jsem ještě nebyl pokořen.

Jak už jsem psal v úvodu, tak další desítka zápasů se odehrávala v mé režii. Statistika hovoří jasně – 8 výher a 2 remízy. Dostávám takový pocit, že v druhé desítce zápasů už ze mě spadl takový ten tlak nebo stres z toho, že se to bude zapisovat a už hraji s větším klidem. Určitě bych vyzdvihl 13. zápas, kde se soupeř, díky mé dokonalé defenzivní práci, nedostal ani za půlku a po 90 minutách svítilo skóre 6:0 pro londýnský celek. Nutno podotknout že v obou remízových duelech byl Ondra asi lepší, o čem svědčí i fakt, že v těchto zápasech byl hrdinou zápasu vždy hráč z Interu. Nevím proč, ale něco mi říká, že další desítka zápasů bude poněkud hektická. Nechme se překvapit.

Ahoj Ondro, jak by jsi shrnul další desítku našich zápasů?

Čus čus, no, je pravda že v druhé dvacítce zápasů jsem zažil něco na způsob gólového půstu a samého trápení.

Emirates Stadium je zatím pro tebe zakletý, myslíš si, že v další třicítce budeš konečně slavit výhru s hostujícími fanoušky?

Emirates je něco jako hřbitov všech evropských velkoklubů. Co jsme zatím my dva spolu hráli, tak si nepamatuji jedinou výhru právě na tomhle fotbalovém stánku. Můžu jen doufat, že se konečně štěstí přikloní na mou stranu a alespoň jednu výhru urvu.

Upřímně doufám, že se tak nestane. Nepřemýšlel jsi o změně taktiky? Sám víš, že na začátku naší výzvy nebyl můj herní projev ideální, ale po změně taktiky se karta obrátila. Nebo jsi toho názoru, že taktika je správná jen chybí kousek toho štěstíčka?

Podle mě je moje taktika dobrá, ve třetí desítce je zatím vidět, že malou změnu jsem ale přeci jen udělal, dávám víc gólů a z herního projevu je vidět, že občas mám navrh, jen mi chybí to štěstí, kterého ty zatím máš víc než dost.

Podívejte se na kompletní statistiku.

29.5.2013
Marek Říha
Přečteno: 1 773x
Komentářů: 2

Komentářů: 2

  1. Viv:

    …z toho kluka (rozuměj – Marka) ještě něco bude….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>