Praxe nám skončila

Po měsíci a týdnu nám „skončila“ praxe, kterou jsme měli v rámci prvního ročníku na Vyšší odborné škole ekonomické. Ovšem mě samotnému to jaksi neskončilo a jsem za to rád. I teď ve zkouškovém období budu reklamní agenturu stále navštěvovat a podílet se svými výtvory na jejím chodu. Doufejme, že nezkrachují a cenné zkušenosti mi v budoucnu budou ku prospěchu.

Jak už jsem zmínil v jednom z předchozích článků, tak se ze mě stal takový IT pomocníček a spojka mezi obchodním oddělením a DTP studiem. Měl jsem za úkol vytvářet webové stránky pro nové projekty, které byly zaměřeny na tu nejmenší cílovou skupinu a tou jsou děti ve školním věku. Dále jsem vytvářel šablony pro newslettery, upravoval firemní stránky, pomáhal s grafikou. Počítám, že i jako nepraktikant budu v těchto činnostech pokračovat i nadále. Vzdálenou budoucnost momentálně nechci řešit, protože mám svých zakázek až až. Jinak kolektiv v reklamce je super, všichni v pohodě a zdálo se mi, že za ten měsíc měl snad každý zaměstnanec svátek nebo narozky, dokonce jsme jednou oslavovali i narození potomka. Jen ať to šlape dál.

31.5.2013
Marek Říha
Přečteno: 777x
Komentářů: 0

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>