FIFA CHALLENGE #4 – 24 hodin

Na odehrání další porce deseti zápasů nám stačilo pouze 24 hodin. Hra nás začala bavit a tak jsme hráli a hráli… a co se nestalo? Ondra protrhl smůlu na Emirates a hráči Arsenalu šli ostudně pod ledovou sprchu. Jinak zbylé zápasy celkem nenabídly nic nového, za zmínku stojí snad jen 39. zápas, kde jsem smolně prohrával 3:0, jenže to by nebyl Arsenal, kdyby to nedokázal otočit zpět na svou stranu.

Ahoj Ondro, asi příhodná první otázka, ačkoliv se mi nemile pokládá… Jaký to byl pocit, když jsi v posledním zápase vyloupil Emirates? Nebyla v letadle cestou do Milána oslava?

Čau čau, otázka je to poměrně dobrá a mě se na ní dobře odpovídá. Poprvé jsme zaznamenali výhru na Emirates Stadium což byl opojný pocit. V letadle se ale neslavilo, protože jsme jeli domů s tím, že jsme ze zbylých čtyř zápasů vytěžili jen jeden bod za remízu 6:6. I když to byl první, velmi dobrý posun kupředu, máme stále na čem pracovat.

Abych si alespoň trošku spravil náladu, než se pustíme do další 10ky, už několikrát se stalo, že jsem prohrával o 3 góly, ale vždy jsem se dokázal vrátit do zápasu a většinou i zvítězil. Vidíš v tom urputnost, snahu, bojovnost a nebo jen štěstí?

Z tvé strany to není ani tak urputnost nebo snaha nebo jen štěstí. Je to spíše má nepozornost a individuální chyby hráčů Milána, kteří udělají na půli hřiště chybu, kterou ztratí míč a otevřou vrata k naší bráně. Tam spíš vidím ten problém. Do budoucna bude nutné zlepšit se v obranné činnosti.

Podívejte se na kompletní statistiku.

11.6.2013
Marek Říha
Přečteno: 825x
Komentářů: 0

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>