FIFA CHALLENGE #7 – Bez remízy

Odehrané zápasy se zastavily na čísle 70, a tak nezbývá nic jiného, než sepsat další (ne)smyslný článeček o tom, jak jsme se vzájemně mydlily. Jak doma, tak venku jsem urval po 3 výhrách a ztratil vždy 2 zápasy. Ondra změnil taktiku a jak se tak zdá, tak to bude opravdu vyrovnané. I když 2 zápasy byly takové zvláštní. Nejprve mě Ondra vyklepnul 7:3 a poté já jeho 9:1.

Ahoj Ondro, jak by jsi zhodnotil další desítku zápasů, ve které jsme se navzájem vyklepli, nejprve ty mě 7:3 a poté já tebe 9:1?

Ahoj, tahle desítka zápasů přinesla několik zajímavých novinek a jednu senzaci. Rozebral bych hlavně zápasy 9:1 a 0:1. Co se prvního zmiňovaného zápasu týče, tak tam do jisté míry musím své hráče omluvit. Našemu druhému golmanovi Castelazzimu se narodil den před zápasem kluk a tak jsme to museli oslavit. Povolil jsem týmu pouze dvě piva, ale tu jsem netušil, co to s nimi udělá. Když jsem druhý den přišel na stadion a viděl hráče, polil mě studený pot. Bohužel má prognóza, že to nemůže skončit dobře se doopravdy vyplnila. Prvních 15 minut jsme ještě stíhali a dorovnali úvodní branku Arsenalu. Ale pak to začalo. Na naše obránce, záložníky a útočníky začalo pálit sluníčko a tak se nám stalo to, že jsme přestali hrát a druhému týmu pouze sekundovali. Gól střídal gól a Júlio už byl přímo zlostí bez sebe, když křičel na obránce ať se dají dohromady. Júlio byl jediný, kdo den před zápasem nic nepil a tak jsem ho ušetřil potupy a raději jsem ho vystřídal právě Castelazzim. Toť asi vše k prvnímu z oněch dvou zápasů. Ten druhý byl klíčový z několika pohledů. Jednak jsme chtěli udolat Arsenal na jeho hřišti a hlavně pomstít tu nehoráznou porážku. S útokem se to moc valně nemělo, ale gól v druhém poločase Samuela Etoa byl zadostiučiněním. Co se ale stalo po posledním zapískání rozhodčího bylo neskutečné. Poprvé v celé sérii a ještě k tomu doma nevstřelil Arsenal gól – no a šlo se slavit znova!

Dovol, abych kontroval, sám musíš uznat, že ten zápas, kdy jsem nevstřelil ani gól jsem byl lepším týmem, měl jsem více ze hry a i častěji míč na kopačkách, ale na to se nehraje. Neschopnost v zakončení nás stála potopu a pamatuji si, že slupka od banánu mi, po konečném hvizdu, přistála na čele od jednoho našeho fanouška. Zaslouženě. Do #8 se Arsenal s největší pravděpodobností vydá nejspíše s novou taktikou i jinou sestavou. Plánuje svou hru pozměnit i Inter?

Je pravda, že Arsenal byl lepším týmem, byla tam spousta šancí, ikdyž rozhodně méně než v předchozích zápasech. Myslím že herním projevem jsem se dotáhl na londýnský klub, i když pořád něco chybí. Změnu zatím neplánuji, protože jsem udělal jednu nepatrnou v posledním zápase, možná jsi jí i sám postřehl. Zatím ale zůstávám při zemi a počkám s čím vedení Arsenalu přijde.

Podívejte se na kompletní statistiku.

25.6.2013
Marek Říha
Přečteno: 1 080x
Komentářů: 0

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>