Nové střelky a příprava „bez“ zranění

Minulá sezóna je za námi, pro mě to byla první sezóna po dvouleté pauze a jak je u mě zvykem, tak se neobešla bez zranění. Problémy s kolenem se u mne objevovaly ob měsíc, takže jsem toho moc nenatrénoval a už vůbec nenahrál. Navíc zimní přípravu jsem úplně vynechal a jen léčil koleno. Jarní část sezóny byla obdobná jako ta podzimní. Třešničkou na dortu byla má neúčást ve finále severočeského poháru proti Litoměřicím. Ale je to pryč. Nová sezóna za dveřmi.

Příprava aneb hlavně se nezranit!

Jak už jsem psal, byla to pro mne první příprava po dvou letech. Hlavním cílem bylo se nezranit a díky tomu jsem doma dřel jak blázen… dobře, tak trošku míň, ale makal jsem. Hlavně jsem dělal cviky na ochablé svalstvo u mého milovaného pravého kolene, jezdil na rotopedu a občas zašel zaběhat. Cítil jsem se dobře a na trénincích to bylo znát. Ale přeci jen se mi něco stalo (však to bych nebyl já). Při jednom tréninku, když jsme se pouze rozcvičovali jsme hráli takovou 4fun hru, kde se dělaly i kotouly a při jednom z nich mi spoluhráč dupl na ruku. Ruku jsem měl jak baseballovou rukavici, ale zlomený to snad nebylo (na RTG jsem se vyprd, za pár dní to splasklo). Sice po týdnu mi to zase nateklo, když jsem šrouboval nějakou blbost, ale zase to splasklo, teď je klid. Abych se vrátil… ruka mě nezastavila a fáč mi pomohl, takže jsem dál trénoval a hrál.
Přípravný utkání se jakž takž daly, každý den není posvícení, každopádně jsem se zařadil do základní sestavy na místo středního defenzivního záložníka a budu se snažit tam udržet co nejdéle. První kolo krajského přeboru začínáme tuhle sobotu 10.8. proti celku FK Bílína, tak snad výhra.

Jedině Predátory

Když příprava končila a já cítil, že se nezraním (ťuk, ťuk, ťuk), tak jsem se rozhodl koupit si nové střelky. První kroky směřovaly na showlisty kopaček od společnosti Adidas a především na Predatory, protože mé „staronové“ kopačky byly také Predatory, ale jaksi starší, inovovat se musí. Na první pohled mě zaujaly jen jedny a ty jsem si nakonec také pořídil. Jedná se černo-žluté Adidas Predator LZ TRX FG, však ty na té fotce. Na pohled se zdály méně kvalitní než mé původní, ale na noze a při hře sední perfektně a to je hlavní. Navíc jsou lehké a více zabírají, což je super při rychlém startu. Tak uvidíme kolik vlastňáků si dám.

8.8.2013
Marek Říha
Přečteno: 2 819x
Komentářů: 0

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>